Petra Stuchlíková

sluneční znamení: VODNÁŘ
ascendent: RAK

Lahvička duše: 0

Barvy: (královská modrá na tmavě purpurové)

» Tarotová karta XVI - Věž

„Miluji život. Život je učení.“

Ráda budu Vaším průvodcem na cestě k Vám samým. Půjdu s Vámi tak daleko, jak mi mé zkušenosti a schopnosti dovolí a jak Vy budete chtít. Nabízím pochopení a pomocnou ruku na cestě vzhůru za světlem i v temnějších místech, která můžete při tom navštívit. Vy jste ten, kdo určuje, kudy půjdete a na co se podíváte, která zákoutí Vaší duše teď chcete prozkoumat.

Není světla bez stínu, ale ani stínu bez světla. Můžeme nechat v lásce existovat obojí a tím vytvořit něco nového, vyššího, zkušenost přesahující ty dosavadní. Moudrým učitelem nám může být naše tělo, ukazující svými příznaky cestu k větší harmonii, celistvosti, uzdravení.

Nástroji, které používám a většinou mezi sebou kombinuji, jsou klasická homeopatie, shiatsu, healing dle Barbary Ann Brennan, fonoforéza, aquahealing (ošetření probíhající v teplém bazénu), kraniosakrální terapie a v neposlední řadě si o tom všem s Vámi popovídám. Možná si sami uvědomíte, co Vaše tělo vysílá za zprávu, co potřebuje a pokud ne, můžeme to zkusit společně.

„Vedlejším efektem“ Vaší práce na sobě často bude zlepšení vitality, fyzického i psychického zdraví.

Kontakt:

E-mail: petra.stuch@seznam.cz, centrumvitalio@gmail.com
Tel.: 777 303 633
Místo praxe: Otrokovice, Zlín
Web: www.centrumvitalio.cz

 
« Zpět na seznam průvodců léčením
 
© 2006 Darja Havelková   Webdesign | GraphicWork