Tarot je nástroj, který nám pomáhá v našem tvůrčím projevu a zrcadlí to, co již sami víme či tušíme – je zrcadlem našeho života.
Kontakt s kartami a výběr otázky: uvolněte se a několikrát se zhluboka nadechněte. Sledujte svůj dech a spojte se sebou. Vnímejte své tělo zevnitř a chvíli pozorujte své myšlenky a pocity. Pomyslete na to, co vás v této chvíli nejvíce zaměstnává, představte si lidi a situace, které k tomu patří a sledujte, co ve vás vyvolávají. Nechte, ať se objeví ta pravá otázka: "Co se mám s té situace/vztahu naučit? Kde právě stojím? Co mi chce život v tuto chvíli ukázat?....."

Výběr karty: zaměřte se na danou záležitost vašeho života – položte si konkrétní otázku a až ucítíte ve svém srdci impuls, klikněte na balíček karet.

 
 

Poselství karty: chvíli si ji prohlížejte, vnímejte obrazy, barvy, symboly, potom si pomalu s vnitřní otevřeností pročtěte text. Jak se vztahuje k vašemu životnímu tématu a vaší otázce? Jaké poselství pro vás nese? Možná vás přitáhne jedna nebo dvě věty, které vás budou po nějaký čas provázet. Může se stát, že i u stejné karty uvidíte najednou jiný, hlubší význam. Mohou vám ukazovat to důležité pokaždé jinak a nově se dotýkat vašeho srdce.

Texty ke kartám jsou použity z knih nakladatelství Synergie k tarotu Aleistera Crowleyho – Thothův tarot, TAROT – Cesta do života, knihy od Gerda Zieglera: Tarot – Zrcadlo našeho určení a Tarot – Zrcadlo duše.

 
© 2006 Darja Havelková   Webdesign | GraphicWork